ES60DS035
ES60DS035 MENDA/EasyBraid
Виробник: MENDA/EasyBraid
Description: KNIFE 3.50MM
Packaging: Bulk
Length: 0.630" (16.00mm)
Temperature Range: 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
Width: 0.140" (3.56mm)
Height: 0.030" (0.76mm)