Продукція > MDD > ESD1201OC
ESD1201OC
ESD1201OC MDD
DFN10061OCSMOC.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC DFN1006
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DFN1006
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: Yes
Part Status: Active
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ESD1201OC MDD
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC DFN1006, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DFN1006, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: DFN1006, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: Yes, Part Status: Active.