Продукція > MDD > ESD3Z3V3BU
ESD3Z3V3BU
ESD3Z3V3BU MDD
SOD323Z3V3S3BU.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 3.3VWM 12VC SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.4pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4.2V
Power - Peak Pulse: 100W
Power Line Protection: Yes
Part Status: Active
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ESD3Z3V3BU MDD
Description: TVS DIODE 3.3VWM 12VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.4pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4.2V, Power - Peak Pulse: 100W, Power Line Protection: Yes, Part Status: Active.