Продукція > MDD > ESD8D12V
ESD8D12V
ESD8D12V MDD
DFN1006D12VSYD.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 12VWM 50VC DFN1006
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DFN1006
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Power - Peak Pulse: 104W
Power Line Protection: Yes
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Технічний опис ESD8D12V MDD
Description: TVS DIODE 12VWM 50VC DFN1006, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DFN1006, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: DFN1006, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Power - Peak Pulse: 104W, Power Line Protection: Yes.