ESE18L12B PANASONIC
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ESE18L12B - Erkennungsschalter, ESE18 Series, SPST-NO, SMD, 10 mA, 5 V, 1.2 mm
tariffCode: 85365007
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: SMD
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 10mA
usEccn: EAR99
Außenbreite: 4mm
Außentiefe: 4.4mm
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 5V
Außenhöhe: 1.2mm
Produktpalette: ESE18 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ESE18L12B - Erkennungsschalter, ESE18 Series, SPST-NO, SMD, 10 mA, 5 V, 1.2 mm, tariffCode: 85365007, rohsCompliant: YES, Schalteranschlüsse: SMD, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktstrom, max.: 10mA, usEccn: EAR99, Außenbreite: 4mm, Außentiefe: 4.4mm, euEccn: NLR, DC-Kontaktspannung, nom.: 5V, Außenhöhe: 1.2mm, Produktpalette: ESE18 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 5283 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Detector Switches SPST-NO w/boss Left Long lvr J-Ter |
на замовлення 3795 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| ESE-18L12B | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5VPackaging: Tape & Reel (TR) Current Rating (Amps): 10mA (DC) Mounting Type: Surface Mount, Right Angle Circuit: SPST-NO Switch Function: Off-Mom Operating Temperature: -10°C ~ 60°C Termination Style: J Lead Actuator Type: Angled Toggle (Detector) Operating Force: 31gf Operating Position: 0.122" (3.1mm) Voltage Rating - DC: 5 V |