ESE-22MH28 Panasonic Electronic Components
ATB0000C12.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Actuator Type: Angled Toggle (Detector)
Operating Force: 30gf
Operating Position: 0.110" (2.8mm)
Voltage Rating - DC: 5 V
Написати відгук
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Actuator Type: Angled Toggle (Detector), Operating Force: 30gf, Operating Position: 0.110" (2.8mm), Voltage Rating - DC: 5 V.