Продукція > KEMET > ESG107M200AN4AA
ESG107M200AN4AA
ESG107M200AN4AA KEMET
KEM_A4008_ESG.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM RAD 105C
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 200 V
Impedance: 310 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 465 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 744 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 105C, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 200 V, Impedance: 310 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 465 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 744 mA @ 100 kHz.