ESGM03300 Amphenol PCD
ESGM,ESMM,ESTM.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLK 3POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Wire Gauge: 12-30 AWG
Pitch: 0.295" (7.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 17.5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Написати відгук
Description: TERM BLK 3POS SIDE ENT 7.5MM PCB, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-30 AWG, Pitch: 0.295" (7.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 17.5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.