Продукція > KEMET > ESH225M400AH1AA
ESH225M400AH1AA
ESH225M400AH1AA KEMET
KEM_A4005_ESH.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM RAD 105C
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ESH, Aluminum, Aluminum Electrolytic, 2.2 uF, 20%, 400 VDC, -25/+105, Lead Spacing = 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESH225M400AH1AA ESH225M400AH1AA Виробник : KEMET KEM_A4005_ESH-3315849.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ESH, Aluminum, Aluminum Electrolytic, 2.2 uF, 20%, 400 VDC, -25/+105, Lead Spacing = 5mm