Продукція > YAGEO > ESK226M063AE3DA
ESK226M063AE3DA YAGEO
KEM_A4004_ESK.pdf
Виробник: YAGEO
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 63VDC; 6.3x11mm; Pitch: 2.49mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 22µF
Terminal pitch: 2.49mm
Body dimensions: 6.3x11mm
Operating voltage: 63V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: ESK
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 85C, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 115 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 172.5 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ESK226M063AE3DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESK226M063AE3DA ESK226M063AE3DA Виробник : KEMET KEM_A4004_ESK.pdf Description: CAP ALUM RAD 85C
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 115 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 172.5 mA @ 10 kHz