Продукція > KEMET > ESK227M025AG3AA
ESK227M025AG3AA
ESK227M025AG3AA KEMET
KEM_A4004_ESK
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM RAD 85C
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 348 mA @ 10 kHz
на замовлення 23896 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 85C, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 348 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESK227M025AG3AA ESK227M025AG3AA Виробник : KEMET KEM_A4004_ESK-3700101.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 220uF 85C 2k Hour Radial