Продукція > KEMET > ESK475M100AC3FAKPLP
ESK475M100AC3FAKPLP
ESK475M100AC3FAKPLP Kemet
kem_a4004_esk.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 50mA 2000h 85°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук