ESLM23200 Amphenol PCD
ESLM.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLK 23P SIDE ENT 5.08MM PCB
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-30 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 23
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 13.5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLK 23P SIDE ENT 5.08MM PCB, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-30 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 23, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 13.5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.