ESP-120-54
ESP-120-54 MEAN WELL USA Inc.
ESC-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 54V 108W
Packaging: Box
Power (Watts): 108W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 54V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 108W, Packaging: Box, Power (Watts): 108W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 54V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2 A.
Інші пропозиції ESP-120-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESP-120-54 ESP-120-54 Виробник : MEAN WELL ESC-120-spec.pdf Bench Top Power Supplies 108W 54V 2A