ESP-L16EM1
ESP-L16EM1 Electric Motors & Specialties
ESP-L16AB.pdf
Виробник: Electric Motors & Specialties
Description: 16 WATT SHADED POLE MTR.
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115/230VAC
Size / Dimension: Round - 3.801" Dia (96.55mm)
Function: Standard
RPM: 1500 RPM
Type: AC Motor
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 16W
Length - Shaft and Bearing: 0.820" (20.83mm)
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 16 WATT SHADED POLE MTR., Packaging: Box, Voltage - Rated: 115/230VAC, Size / Dimension: Round - 3.801" Dia (96.55mm), Function: Standard, RPM: 1500 RPM, Type: AC Motor, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 16W, Length - Shaft and Bearing: 0.820" (20.83mm), Part Status: Active.