ESP-OL50EM461
ESP-OL50EM461 Electric Motors & Specialties
ESP-OL50A.pdf
Виробник: Electric Motors & Specialties
Description: 50 WATT SHADED POLE MTR.
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115/230VAC
Size / Dimension: Round - 3.870" Dia (98.30mm)
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 50W
Diameter - Shaft: 0.375" (9.53mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.780" (45.21mm)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 50 WATT SHADED POLE MTR., Packaging: Box, Voltage - Rated: 115/230VAC, Size / Dimension: Round - 3.870" Dia (98.30mm), Function: Standard, RPM: 1500 RPM, Type: AC Motor, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 50W, Diameter - Shaft: 0.375" (9.53mm), Length - Shaft and Bearing: 1.780" (45.21mm), Part Status: Active.