ESR03EZPD1540 ROHM Semiconductor
Виробник: ROHM Semiconductor
Thick Film Resistors - SMD Anti-surge Chip Resistor, 1608mm, 0.33W, 150V, +/-0.5%, 154 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук