Продукція > KEMET > EST567M063AL6AA
EST567M063AL6AA
EST567M063AL6AA KEMET
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 83mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 525 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.05 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 105C, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 83mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 525 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.05 A @ 100 kHz.