Продукція > IGUS > ESTM-GT16-GT
ESTM-GT16-GT
ESTM-GT16-GT IGUS
igubal_ESTM_GT_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_ESTM_GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: pillow block; Øint: 16mm; iglidur® J; lubricant-free
Type of bearing: pillow block
Internal diameter: 16mm
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Manufacturer series: igubal®
Height: 34mm
Enclosure material: RN33
Thickness: 13mm
Mounting holes pitch: 37mm
Mechanical rotation angle: 22°
Width: 50mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: pillow block; Øint: 16mm; iglidur® J; lubricant-free, Type of bearing: pillow block, Internal diameter: 16mm, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Manufacturer series: igubal®, Height: 34mm, Enclosure material: RN33, Thickness: 13mm, Mounting holes pitch: 37mm, Mechanical rotation angle: 22°, Width: 50mm.