Продукція > IGUS > ESTM-GT20-GT
ESTM-GT20-GT
ESTM-GT20-GT IGUS
EN-Mount_info.pdf igubal_ESTM_GT_EN.pdf igubal_ESTM_GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: pillow block; Øint: 20mm; iglidur® J; lubricant-free
Enclosure material: RN33
Height: 40mm
Thickness: 16mm
Internal diameter: 20mm
Mounting holes pitch: 46mm
Width: 62mm
Mechanical rotation angle: 22°
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: pillow block; Øint: 20mm; iglidur® J; lubricant-free, Material: iglidur® J, Manufacturer series: igubal®, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: pillow block, Enclosure material: RN33, Height: 40mm, Thickness: 16mm, Internal diameter: 20mm, Mounting holes pitch: 46mm, Width: 62mm, Mechanical rotation angle: 22°.