Продукція > IGUS > ESTM-GT25-GT
ESTM-GT25-GT
ESTM-GT25-GT IGUS
igubal_ESTM_GT_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_ESTM_GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: pillow block; Øint: 25mm; iglidur® J; lubricant-free
Type of bearing: pillow block
Thickness: 20mm
Height: 48mm
Internal diameter: 25mm
Width: 72mm
Mounting holes pitch: 54mm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: pillow block; Øint: 25mm; iglidur® J; lubricant-free, Type of bearing: pillow block, Thickness: 20mm, Height: 48mm, Internal diameter: 25mm, Width: 72mm, Mounting holes pitch: 54mm, Mechanical rotation angle: 22°, Material: iglidur® J, Manufacturer series: igubal®, Enclosure material: RN33, Mechanical elements features: lubricant-free.