ESTM04300 Amphenol PCD
ESGM,ESMM,ESTM.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 11-30 AWG
Pitch: 0.295" (7.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 24 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB, Features: Interlocking (Side), Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 11-30 AWG, Pitch: 0.295" (7.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 24 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.