Продукція > KEMET > ESX477M035AH6AA
ESX477M035AH6AA
ESX477M035AH6AA KEMET
KEM_A4073_ESX.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM RAD 105C
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 89mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 89 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 891 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 990 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 105C, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 89mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 89 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 891 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 990 mA @ 100 kHz.