Продукція > KEMET > ESY106M035AB2DA
ESY106M035AB2DA
ESY106M035AB2DA KEMET
KEM_A4007_ESY.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM RAD 105C LOW ESR/IMPD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 960mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 960 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 91 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 130 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 105C LOW ESR/IMPD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 960mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 960 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 91 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 130 mA @ 100 kHz.