Продукція > KEMET > ESY107M063AH2AA
ESY107M063AH2AA
ESY107M063AH2AA KEMET
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 120 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 560 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 800 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM RAD 105C LOW ESR/IMPD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 120 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 560 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 800 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESY107M063AH2AA ESY107M063AH2AA Виробник : KEMET KEM_A4007_ESY-3316715.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 100uF 105C 4k Hour Radial