ET516285B
ET516285B ETEK MICROELECTRONICS
f2a8fe3d76a22bb88dc0c9f3e392b403.pdf
Виробник: ETEK MICROELECTRONICS
Description: 2.85V 300MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1V ~ 5.5V
Type: Positive Fixed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-5
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.85V 300MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1V ~ 5.5V, Type: Positive Fixed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-5.