ET536105YB
ET536105YB ETEK MICROELECTRONICS
b73f535ca0d1f502cd5c952b465c6d72.pdf
Виробник: ETEK MICROELECTRONICS
Description: 1.05V 300MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Supplier Device Package: 4-DFN (1x1)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.05V
Control Features: Enable
PSRR: 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.55V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 9900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.05V 300MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Output Type: Fixed, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Supplier Device Package: 4-DFN (1x1), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.05V, Control Features: Enable, PSRR: 70dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.55V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.