ET960-Q27E
ET960-Q27E iBASE Technology
Виробник: iBASE Technology
Description: SBC 2.7GHZ 1 CORE 16GB/0GB RAM
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.740" x 4.920" (94.99mm x 124.97mm)
Speed: 2.7GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C