Продукція > DATA MODUL INC > ETD035W2105-POA-E
ETD035W2105-POA-E
ETD035W2105-POA-E Data Modul Inc
eTD035W2105-POA-E.pdf
Виробник: Data Modul Inc
Description: TOUCH DISPLAY, 3.5 INCH ENTRY LI
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOUCH DISPLAY, 3.5 INCH ENTRY LI, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.