Продукція > DATA MODUL INC > ETD043W2105-POA-E
ETD043W2105-POA-E
ETD043W2105-POA-E Data Modul Inc
eTD043W2105-POA-E.pdf
Виробник: Data Modul Inc
Description: TOUCH DISPLAY, 4.3 INCH ENTRY LI
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I²C, Parallel, 24-Bit (RGB), USB
Viewing Area: 96.10mm W x 54.90mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOUCH DISPLAY, 4.3 INCH ENTRY LI, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I²C, Parallel, 24-Bit (RGB), USB, Viewing Area: 96.10mm W x 54.90mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.