Продукція > ETM > ETMCCR105J0.5B
ETMCCR105J0.5B
ETMCCR105J0.5B
CCRESKITSspecs.pdf
Виробник: ETM
Description: 1.0M ohm 5% 1/2W Carbon Comp Res
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.453" L (3.60mm x 11.50mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 mOhms
Написати відгук
Технічний опис ETMCCR105J0.5B ETM
Description: 1.0M ohm 5% 1/2W Carbon Comp Res, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.453" L (3.60mm x 11.50mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 mOhms.