Продукція > ETM > ETMCCR201K1B
ETMCCR201K1B
ETMCCR201K1B
RESspecs.pdf
Виробник: ETM
Description: 200 ohm 10% 1W Carbon Comp Res
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.591" L (5.30mm x 15.00mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Технічний опис ETMCCR201K1B ETM
Description: 200 ohm 10% 1W Carbon Comp Res, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.591" L (5.30mm x 15.00mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 Ohms.