Продукція > ETM > ETMCCR683K2B
ETMCCR683K2B
ETMCCR683K2B
RESspecs.pdf
Виробник: ETM
Description: 68K ohm 10% 2W Carbon Comp Res
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 68 kOhms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ETMCCR683K2B ETM
Description: 68K ohm 10% 2W Carbon Comp Res, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 68 kOhms.