ETQ-P1W1R0WFP
ETQ-P1W1R0WFP Panasonic Electronic Components
ETQ-P1W_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1UH 4.4A 46.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 46.5mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 4.4A 46.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 46.5mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.