Продукція > PANASONIC > ETQ-P4M2R2KFM
ETQ-P4M2R2KFM
ETQ-P4M2R2KFM Panasonic
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 9.5mOhm 11.7A AEC-Q200
на замовлення 1992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук