ETQ-P6F3R5SFA
ETQ-P6F3R5SFA Panasonic Electronic Components
ETQ-P6F%20Type_PCC-F126F%28N6%29_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.5UH 9.3A 6.48MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 6.48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Inductance: 3.5 µH
Current Rating (Amps): 9.3 A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.5UH 9.3A 6.48MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 6.48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Inductance: 3.5 µH, Current Rating (Amps): 9.3 A.
Інші пропозиції ETQ-P6F3R5SFA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQP6F3R5SFA
на замовлення 1026 шт:
ETQ-P6F3R5SFA ETQ-P6F3R5SFA Виробник : Panasonic Electronic Components ETQ-P6F%20Type_PCC-F126F%28N6%29_Series.pdf Description: FIXED IND 3.5UH 9.3A 6.48MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.5 µH
Current Rating (Amps): 9.3 A