Продукція > PANASONIC > ETQ-PAM4R7JFW
ETQ-PAM4R7JFW
ETQ-PAM4R7JFW Panasonic
Panasonic_8-21-2025_Inductor Large Current (ETQ-PAM Series) 071025.pdf
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 3.1mOhm 31A AEC-Q200
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук