Продукція > PANASONIC > ETQP6F1R6SFA
ETQP6F1R6SFA PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.6UH 12.5A 3.3MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 3.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1.6 µH, Current Rating (Amps): 12.5 A.
Інші пропозиції ETQP6F1R6SFA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P6F1R6SFA ETQ-P6F1R6SFA Виробник : Panasonic Electronic Components ETQ-P6F%20Type_PCC-F126F(N6)_Series.pdf Description: FIXED IND 1.6UH 12.5A 3.3MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 3.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.6 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.6 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A