ETRA4981S3PB-001 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PHE PMT 498-520MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 498MHz ~ 520MHz
Applications: General Purpose
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 509MHz
RF Family/Standard: Cellular
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMNI PHE PMT 498-520MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 498MHz ~ 520MHz, Applications: General Purpose, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 509MHz, RF Family/Standard: Cellular.