ETRA9023 TE Connectivity Laird
Phantom_Elite_08-17.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT OMNI PHE NMO 902-928MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT OMNI PHE NMO 902-928MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.