ETRAB7643 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT OMNI PHE NMO 764-806MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 764MHz ~ 806MHz
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 785MHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT OMNI PHE NMO 764-806MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 764MHz ~ 806MHz, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 785MHz, Part Status: Active.