Продукція > UNITED CHEMI-CON > ETXH201VSN821MA30S
ETXH201VSN821MA30S
ETXH201VSN821MA30S United Chemi-Con
TXHN-e.PDF
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 820uF 20% Tol..
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETXH201VSN821MA30S ETXH201VSN821MA30S Виробник : United Chemi-Con NIPC_S_A0010886594_1-2524721.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 820uF 20% Tol.