EUC-100S045DV
EUC-100S045DV INVENTRONICS
EUC-100S175DV.PDF
Виробник: INVENTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 132÷222V; 450mA; 90÷305VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 132...222V
Output current: 0.45A
Supply voltage: 90...305V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 194x67.5x36.5mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -35...65°C
Number of outputs: 1
Efficiency: 91%
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
на замовлення 36 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 132÷222V; 450mA; 90÷305VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 132...222V, Output current: 0.45A, Supply voltage: 90...305V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 194x67.5x36.5mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -35...65°C, Number of outputs: 1, Efficiency: 91%, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control.