EUC-100S105DV
EUC-100S105DV INVENTRONICS
EUC-100S175DV.PDF
Виробник: INVENTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 57÷95V; 1050mA; 90÷305VAC; IP67
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 57...95V
Output current: 1.05A
Supply voltage: 90...305V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 194x67.5x36.5mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -35...65°C
Number of outputs: 1
Efficiency: 90.5%
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 57÷95V; 1050mA; 90÷305VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 57...95V, Output current: 1.05A, Supply voltage: 90...305V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 194x67.5x36.5mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -35...65°C, Number of outputs: 1, Efficiency: 90.5%, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control.