EUC-160Q105DV
EUC-160Q105DV INVENTRONICS
EUC-160QxxxDVSV.pdf
Виробник: INVENTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 160W; 19÷38V; 1050mA; 90÷305VAC; IP67
Type of power supply: switching
Power: 160W
Output voltage: 19...38V
Body dimensions: 212x88x38mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 90...305V AC
Operating temperature: -40...70°C
Power supply unit features: dimming control
Output current: 1.05A
Number of outputs: 4
Operating modes: constant current
Efficiency: 90%
IP rating: IP67
на замовлення 83 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 160W; 19÷38V; 1050mA; 90÷305VAC; IP67, Type of power supply: switching, Power: 160W, Output voltage: 19...38V, Body dimensions: 212x88x38mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 90...305V AC, Operating temperature: -40...70°C, Power supply unit features: dimming control, Output current: 1.05A, Number of outputs: 4, Operating modes: constant current, Efficiency: 90%, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP67.