EUM-100S150DG
EUM-100S150DG INVENTRONICS
DS-EUM-100S.pdf
Виробник: INVENTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 34÷95V; 1050÷1500mA; 90÷305VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 34...95V
Output current: 1.05...1.5A
Supply voltage: 90...305V AC
IP rating: IP66; IP67
Body dimensions: 131x60x36.5mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...90°C
Number of outputs: 1
Efficiency: 93%
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 34÷95V; 1050÷1500mA; 90÷305VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 34...95V, Output current: 1.05...1.5A, Supply voltage: 90...305V AC, IP rating: IP66; IP67, Body dimensions: 131x60x36.5mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...90°C, Number of outputs: 1, Efficiency: 93%, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control.