EUMFD60V28A
EUMFD60V28A Panasonic Electronic Components
FD_Series_12V%2C28V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DC DC CONVERTER 28V 600W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88.5%
Current - Output (Max): 21.5A
Voltage - Input (Min): 19V
Voltage - Output 1: 28V
Power (Watts): 600 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 28V 600W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88.5%, Current - Output (Max): 21.5A, Voltage - Input (Min): 19V, Voltage - Output 1: 28V, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 1.