EUMFD60Y12A Panasonic Electronic Components
FD_Series_12V,28V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: MODULE POWER DC/DC 48V/12V 600W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук