Продукція > KEMET > EV107M6R3A9GAAKPLP
EV107M6R3A9GAAKPLP KEMET
Виробник: KEMET
Description: 100 UF 3 VV
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 520mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.307" W (6.60mm x 7.80mm)
Height - Seated (Max): 0.222" (5.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 520 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 168 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 UF 3 VV, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 520mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.307" W (6.60mm x 7.80mm), Height - Seated (Max): 0.222" (5.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 520 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 168 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz.