EV24-0.5-02-44M
EV24-0.5-02-44M TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 44MH 500MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.185" (30.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.25Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 44 mH @ 400 Hz
на замовлення 491 шт:
Написати відгук
Description: CMC 44MH 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.185" (30.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.25Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 44 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV24-0.5-02-44M EV24-0.5-02-44M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 44mH 0.5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN